Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları 12-16 Kasım’da kapılarını açıyor!

23. Avrasya Pencere, 14. Avrasya Kapı ve 12. Avrasya Cam Fuarları eş zamanlı olarak, 12-16 Kasım tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Yapı sektörünün en önemli 3 kolunu aynı çatı altında toplayarak sektörde faaliyet gösteren firmalar için yeni ticari bağlantılar sağlayan fuarlara, 20 ülkeden 375’in üzerinde firma ve firma temsilciliği ile 60 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.
 
Bölgenin en büyük ve prestijli sektörel etkinliklerinden olan Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları; 12-16 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir kez daha kapılarını açmaya hazırlanıyor. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın desteği, Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD), Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD) ve Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB) iş birliğiyle gerçekleşen fuarlar, ağırlıklı olarak Balkanlar, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.
 
Avrasya Pencere 2022’de Alüminyum ve Gölgelendirme Özel Bölümleri
23. kez kapılarını açacak olan Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı, pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere mekanizmaları, pencere yan sanayi, cephe sistemleri, yalıtım malzemeleri, hammadde ve tamamlayıcı ürünler gibi birçok alanda faaliyet gösteren sektörün lider konumdaki firmalarıyla 100'ün üzerinde ülkeden karar verme yetkisine sahip sayısız sektör profesyonelini bir araya getirecek.
Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde organize edilen “Alüminyum özel” bölümünde Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nde alüminyum pencere, profil, cephe sistemleri, alüminyum aksesuarlar ve üretim makineleri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar, “Gölgelendirme özel” bölümünde ise gölgelendirme, koruma ve kapatma sistemleri alanlarında faaliyet gösteren firmalar yerlerini alacak. 
 
Avrasya Kapı 14. kez, Avrasya Cam 12. kez sektörü buluşturuyor
Tam adı Uluslararası İç Mekan Kapı ve Kapı Sistemleri, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı olan Avrasya Kapı Fuarı’nda sektörün önde gelen iç mekan kapı ve kapı sistemleri, kilit, panel, pano, bölme sistem ve aksesuarları üreticileri ürün ve hizmetlerini sergileyecek.
Avrasya Cam 2022 ya da diğer adıyla Uluslararası Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim – İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı’nda ise cam ürünleri ve uygulamaları, üretim-işleme teknolojileri ve makineleri ile tamamlayıcı ürün ve kimyasalları yer alacak.

Fiziksel fuarın gücü ile dijital dünyanın avantajları birleşiyor 
Hem fiziki hem hibrit formda gerçekleşecek olan fuarlarda, Tüyap’ın Business Connect Programı sayesinde katılımcı ve ziyaretçiler, sanal ortamda buluşacak, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini bu platform üzerinden sürdürebilecekler. Business Connect, fuar öncesinde karşılıklı olarak profil görüntülenmesine, fuar sırasında ise toplantı isteği gönderilmesine ve birebir görüntülü görüşmeye imkan veriyor. 

Ücretsiz online davetiye 
Fuarlar, 12 – 15 Kasım’da 10:00 – 18.00, 16 Kasım’da ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Ziyaretçiler www.avrasyapencerefuari.com, www.avrasyakapifuari.com ve www.avrasyacamfuari.com adreslerinden e-davetiyelerini ücretsiz şekilde alabilir, fuarlar ve katılımcılar hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Fuar alanına; 16 yaşından küçük ziyaretçiler ise güvenlik sebebiyle giremeyecek.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN