Pencere, Kapı, Cam Sektörü Bu Fuarı Bekliyor!

2021 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Rekor Uluslararası Ziyaretçi Akını!

2021 yılında 124 ülkeden 11.629'u Uluslararası olmak üzere toplam 55.466 ziyaretçiyi ağırlayan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirerek yapı ve inşaat sektörünün karar vericilerini aynı çatı altında buluşturmuştu.
 
 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarlar Yabancı Ziyaretçilerin Hedefinde!

Hizmet verdiği sektörlerin pencere, alüminyum, gölgelendirme, kapı ve cam yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformu olmaya devam eden fuarlarda, başta Bulgaristan, Irak, Romanya ve Rusya olmak üzere; Azerbaycan, Filistin, Gürcistan, İran, İspanya, İtalya, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Sırbistan, Şili, Tunus, Ukrayna ve Ürdün’ün de aralarında bulunduğu bir çok ülkeden ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor.

2022 yılında da yerli ve yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleşecek, çok sayıda ürün ve teknolojinin tanıtılacağı fuarlarda, sektör profesyonelleri yeni yatırımları için en uygun teknoloji, ürün ve malzemeyi tanıma, kıyaslama ve seçme olanağı bulacak.
Türkiye ve Avrasya’nın bu alanda en büyük uluslararası fuarları olma başarısına ulaşmış olan fuarlarımız, değerli sektör temsilcilerimizin, ilgili sivil toplum ve medya kuruluşlarının desteğiyle endüstrimizin yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmasına ve ticaret hacmini geliştirmesine hizmet etmeye devam edecek.
 
Hybrid+ Fuar Modeli ile Güçlü İş birlikleri!

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, MyTuyap Business Connect platformu sayesinde teknolojinin gücüyle tüm sektör profesyonellerini dijital dünyayla buluşturacak.

Ziyaretçiler ilgilendikleri ürün ve hizmetleri dijital platformumuz üzerinden kolayca filtreleyebilecek, doğru ürün ve firma yetkilisine ulaşabilecekler. Ziyaretçiler ve katılımcılar birbirleriyle sanal olarak iletişim halinde kalacak, Business Connect Programı aracılığıyla bağlantı kuracak ve iş yapabilecekler.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN