Firma Adı İletişim Konum
AKOS DIŞ TİCARET LTD ŞTİ
Fevzi Çakmak Mah. İmsan San. Sit. 10756. Sok. No: 1/C Karatay / Konya / Turkey / Karatay / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 332 502 1138
Web: www.akossystem.com
Salon: 14
Stant: 1422B
Ürün Grupları
  • Alüminyum Korkuluk, Küpeşte, Ürün ve Aksesuarları

AKOS Dış Ticaret Ltd. Şti. 13 yıllık tecrübesi ve güveniyle dünya pazarında AKOS markası ile hızla büyüyen lider alüminyum sistemleri üreticilerinden biridir. AKOS akıllı alüminyum korkuluk sistemleri beş kıtada ve onlarca ülkede tanınmış ve uluslararası sertifikalarla akredite edilmiştir. Tamamen dış pazarlara odaklanan AKOS markası, inovasyon ve nitelikli insan kaynakları ile geleceği en üst seviyeye taşıyor. ISO 9000-2015 sertifikası belgelenmiştir. Serileri ile her farklı pazar ve kültürler için detaylı mimari çözümler üretir. AKOS ürünleri, Ar-ge merkezi tarafından geliştirilen ürünlerle sanatsal ve modern tasarımların vazgeçilmez bir parçasıdır, her türlü projeyi kolaylıkla çözmektedir. İlk önceliğimiz çevre bilinci ve can güvenliğidir. Bu konularda firmamız uluslararası kuruluşlardan tam not almıştır. Farklı ülkelerdeki bayileri aracılığıyla AKOS, istenen ürünün zamanında elde edilmesini sağlayan temsilcilikler oluşturmuştur. İlerleyen yıllarda AKOS, beş kıtadan müşterileriyle daha yakın temas halinde olmayı hedefliyor. Müşterilerimizle birlikte uzun yıllar büyük başarılar diliyoruz.

Alusmart A10 SerisiA10 Serisi Cam Baza Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ray profili sayesinde; yüksek derecede atalet ve güçlü bir bağlantı yapılabilir. • Yüksek yapısal mukavemet, profil tasarımı maksimum güvenlik sağlar. • Cam sıkıştırma cihazı düzlemsel ve alüminyumdan dolayı profil, uzun yıllar kullanımda deforme olmaz ve yüksek atalet sağlar sisteme. • Oval ve açılı kapak seçimleri sayesinde, mimari estetik isteyenler. • Ürünlerin sıralı olarak düzenlenmesinde sorunu ortadan kaldırır eğiklik.

Alusmart A11 SerisiA11 Serisi Cam Baza Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeni Alusmart A11 cam tutucu sistemi, sistemi dengesiz ve sorunlu tüm yüzeylerde monte etmemizi sağlar. İçindeki benzersiz plastik yapısı, camı her iki tarafta yaklaşık 3 ° hizalamamızı sağlar. Her cam taban setinin içinde cam hizalama aparatı vardır. Ayrıca, 500-112 de 2 ayrı cam hizalama aparatı vardır ve 500-112 yi 2 camın buluştuğu noktaya koyarsak, her iki bardağı da hizalayabiliriz. A11 8 + 8mm lamine cam ile uygundur ve özel evler, işyerleri, oteller, ortak alanlar, stadyumlar vb.Için uygundur.

Alusmart A50 SerisiA50 Serisi Cam Baza Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu tasarımı, makul fiyatlarla yüksek kalite arayanlar için yaratıyoruz. A50 model cam tutucu sistemi, keskin zekaya sahip yetenekli mühendislerimiz tarafından oluşturuldu. Bu sistemin cam tutucu profili, aynı anda parça kullanımı ve tam set kullanımları için uygundur! Altta, sistemi hizada tutmak için ray profili olarak kullanılacak küçük bir profil vardır. Cam ölçülerinize göre profili 27 cm de 15-30 cm lik parçalar halinde kullanabilirsiniz. İsterseniz profili 6 metrelik profil blokları olarak da kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de, dünyanın her yerinde en rekabetçi fiyatlara sahibiz! Profildeki tırtıklı odaya giren plastik sayesinde cam için maksimum direnç ve dayanıklılık yaratılır. Şık bir görünüm yaratan iki eloksal kalitesinde kare şeklinde kapak profili.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.