Firma Adı İletişim Konum
AKOS DIŞ TİCARET LTD ŞTİ
Fevziçakmak Mahallesi 10756 Sokak İmsan Sanayi Sitesi No :1/C 42050 / Karatay / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 332 502 1138
Web: https://akossystem.com/
Salon: 12
Stant: 1203
Ürün Grupları
  • Aluminyum Profil ve Profil isleme Firmalari
  • Golgelendirme Sistemleri
  • Aluminyum Korkuluk Kupeste Urun ve Aksesuarlari
  • Aluminyum Profil Boru Cubuk Kompozit Levha ve Kulce

AKOS Dış Ticaret Ltd. Şti. 2006 yılından bu yana AKOS markası ile dünya pazarında hızla büyüyen en büyük alüminyum sistem üreticilerinden biridir. AKOS Akıllı Alüminyum Korkuluk Sistemleri, beş kıtada ve onlarca ülkede kabul görmüş ve uluslararası sertifikalarla akredite edilmiştir. Firmanın hızlı ve sağlam adımlarla büyümesini sağlayan en önemli unsurlardan biri de kalite ve kalite tutarlılığıdır. Firma kalitenin öneminin bilincindedir ve bunu önceliği olarak belirlemiştir. Tüm operasyon sürecini ve programını sağlıklı ve güvenilir seri üretime dayalı olarak düzenler. Üretimin her aşaması ISO 90012015 kalite yönetim sistemine göre yönetilmektedir. İmalatının büyük oranını ihracata göndermekte olan AKOS markası, inovasyon ve nitelikli insan kaynağı ile geleceği en üst seviyeye taşıyor. Deneyimli teknisyen ve mühendisler, her farklı pazar ve kültür için detaylı mimari çözümler hazırlayarak tüm standart ve özel üretim sürecini organize etmektedir. AKOS Akıllı Alüminyum Korkuluk Sistemleri, çevre bilinci ve can güvenliği önceliği ile sanatsal ve modern tasarımların vazgeçilmez bir parçasıdır. Bugün uzun yıllara dayanan tecrübemiz, yeni üretim alanlarımız, yüksek teknolojiye sahip makine parkurumuz, etkin kadromuz ve geniş kaliteli ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin daha iyisine hizmet etmenin ve çözüm ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz.

AKOS ALUSMART 500Alüminyum cam taşıyıcı sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanacağınız camların kalınlığına göre komple alüminyum profil veya parçalı sistemlerimiz güven ve şıklık sağlayacaktır.

AKOS ALUMAX 400Alüminyum korkuluk sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İsteğinize göre alüminyum dikmelerin arasını cam veya değişik şekillerde sunulduğu kaliteli ürünlerimizle kapatıp güven ve zarafet sağlayabilirsiniz.

AKOS ALUFENCE 600Alüminyum çit sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dış mekanlarınızı akos sistemleriyle güven sağlayın. Güzellikten ödün vermeden kolay montaj ve bakım sağlar.

AKOS CLASSICAL ACCESSORIES, HANDRAILS AND PORCHESAlüminyum sundurma, küpeşte ve korkuluk aksesuarları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özel veya kamu alanlarına güven ve değer katmak için akos orijinal ürünleri işlerinizi kolaylaştırır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKOS ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ