Firma Adı İletişim Konum
ALANYA AKDENİZ ALÜM METAL SAN TİC LTD ŞTİ
OBA MAHALLESİ. KADILAR CADDESİ NO:24/1 ALANYA/ANTALYA / ALANYA / ANTALYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 242 512 72 87
Web: www.alanyaakdenizmetal.com
Salon: 8
Stant: 817B
Ürün Grupları
  • Alüminyum Profil ve Profil İşleme Firmaları
  • Alüminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri
  • Giyotin - Düşey Sürme Pencere Aksesuarları
  • Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri
  • Pergolalar ve Gazebolar

2005 yılında Ömer ÖZDEMİR tarafından Alanya’da kurulan firmamız, faaliyetlerine alimünyum sektörü ile başlamıştır.Sektöre en alt basamaktan başlayarak bugün geldiğimiz nokta en büyük gurur ve şükür kaynağımızdır. 30 m2 lik bır alanla başlayan ticari serüvenimiz, edindiğimiz bilgi ve tecrübemizin yanında kalite anlayışımızile genel politikamızoluşmuştur. Alüminyum sektöründe yaptığımız yatırımlar ve teknolojiler ile fabrikamız 2000 m2 lik kapalı alana kadar ulaşmış olup,alanında uzmanlaşmış, inovatif ve iletişim gücü kuvvetli Akdeniz Metal ekibi olarak siz müşterilerimizden gelen talepleri en doğru tekniklerle gerçekleştirip,yurt içi ve yurt dışı hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hayatın her alanını kolaylaştırmaya yarayan alüminyum sistemlerine erişebilirliği kolaylaştırmak ve arttırmak adına, sizden gelen projeleri teknik detaylarına göre sistematik çalışarak size ve projenize en uygun şekilde kapınıza kadar ürün teslimatını ve dilerseniz montajını yapmaktayız. Firmamız kaliteli üretim ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemiştir.Hedefimiz sonucunda ülkemizde geldiğimiz bu güzel noktanın ardından amacımız tüm dünyaya yüksek kalitede alüminyum sistemlerini geniş bir yelpazede sunmaktır. Temel hedefimize ulaşmak için tüm çalışanları eğiterek, proje ve saha çalışmalarımızı her geçen gün arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.Akdeniz Metal’in misyonu , tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin Alüminyum/Metal cephe sistemleri konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, “Dünyanın Alüminyum/Metal cephe sistemleri üreticisi” olmaktır. Bu doğrultuda Akdeniz Metal,Alüminyum/Metal cephe sistemleri dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar.

( Giyoline ) GİYOTİNGİYOTİN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Giyotin cam sistemi adıyla bilinen cam sistemleri, dikey olarak hareket eder. Açık pozisyonda aşağıda toplanan camlar küpeşte pozisyonu alarak aynı zamanda balkon korkuluğu görevini yerine getirir. Cafe , Restaurant, Teras, Kış Kahçesi, Ofis Bölmesi ve Kapalı sosyal alanlar gibi birçok kullanım alanı vardır. Bu sistemlerin birde handikapı vardır, yüksek katlarda dışarıdan müdahale edilemediği için temizlik sorunu ki ciddi bir sıkıntı yaşamanıza neden olabilir ( Giyoline marka giyotin sistemlerinde ise başka sistemlerde olmayan özellikler ilk defa hizmete sunuluyor Kolay temizlenebilir olması bu özelliklerden sadece bir tanesi aynı zamanda panellerin yukarı, aşağı ve ortadan ikiye ayrışarak toplanması ekstra özelliklerinden birkaçıdır.

KAYAR SÜRME-CAM TAVANGİYOTİN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Işık alan mekanlar sağlamak için tercih edilen Cam Çatı ve Cam Tavan Sistemleri kullanım amacına göre bir çok model ve seçenek kullanılarak uygulanmaktadır.Artan kullanım alanı İçerideki temiz havanın kontrol edilebilmesi. Ayarlanabilir cam seviyeleri sayesinde, ters rüzgarlara karşı koruma sağlaması.Kolay açılım ve kapanım

ALÜMİNYUMALÜMİNYUM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum sürme doğrama sistemleri.Cam korkuluk sistemi. Alüminyum kapı ve pencereler

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.