Firma Adı İletişim Konum
ARS GLASS İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
DOKUZ EYLÜL MAH. HAVA EĞİTİM MERKEZİ ÇIKMAZI NO:34/1 GAİZEMİR İZMİR / GAZİEMİR / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 252 3317
Web: http://www.lockwin.com.tr/
Salon: 8
Stant: 809
Ürün Grupları
 • Alüminyum Profil ve Profil İşleme Firmaları
 • Alüminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri
 • Paralel Sürme, Katlanır gibi Özel İmalatta İhtisaslaşmış Firmalar
 • Pivot - Eksensel Pencere Aksesuarları
 • Giyotin - Düşey Sürme Pencere Aksesuarları
 • Gömme Kilitler, Bareller ve Panik Fonksiyonlu Kilit Sistemleri
 • Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri
 • Sineklik Sistemleri ve Yardımcı Malzemeleri
 • Çift Cam arası Jaluzi sistemleri
 • Alüminyum Korkuluk, Küpeşte, Ürün ve Aksesuarları
 • Alüminyum Profil, Boru, Çubuk , Kompozit, Levha ve Külçe

HAKKIMIZDA ARS CAM BALKON firması olarak katlanır ve sürme cam balkon piyasında 2001 den itibaren profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu süreçte çeşit markalar kullandıktan sonra sistemlerin eksiklikleri tespit edip LOCKWİN markasını oluşturduk. MİSYONUMUZ Yeniliklere acık bir şirket olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini istenildiği gibi zamanında teslim etmek ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak. VİZYONUMUZ Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Müşterinin ve piyasanın beklentilerini sürekli izlemek, Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite, hız ve güven sunmak, Çalışanlarımızın bilgi düzeyinin sürekli gelişmesini sağlamak, Çevrenin korunması bilinciyle çalışmak.

SÜRME SİSTEM SERİSİANKA SÜRME SİSTEM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ISICAMLI ANKA SÜRME SİSTEM ; kullanım kolaylığı olan sürme sistemlerinin , maksimum izolasyon ve olumsuz dış hava koşullarından korunmak için tercih edilen sürme serisidir. Kullanılabilecek temperli ısıcam , konfor ısıcam , löw-e ısı kontrol camlarının tercihi ile 4 mevsim yaşam alanı oluşturulabilmesini sağlar. Sistem alt kasa üzerinde panellerin çift rulmanlı 2 adet teker ile sağa veya sola hareketi ile açılıp kapanmaktadır. Eşikli ve eşiksiz alt kasa seçenekleri ile kullanım alanına bağlı olarak 4lü veya 3lü kasa kullanılabilir. Paneller kapalı durumda iken kenetli ara çıtalar ile birbirine bağlı yekpare bir sisteme dönüşür. Estetik bir görünüm için 30mm genişliğinde ve gizli kıl fitil ile izalasyon sağlanır. Kilit ve güvenlik ; Standart çarpma veya manuel kilitlenebilen iç kısımda gömme kilit kullanılır. Kullanım amacına bağlı içerden ve dışardan anahtarlı kilit uygulanabilir.

KATLANIR SİSTEM SERİSİPLUS30 ISICAMLI KATLANIR SİSTEM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özellikle balkonları evin bir parçası haline getiren katlanır cam balkon sistemleri kolay kullanım ve rahat temizlik imkanları sunmaktadır. Her model ve sekildeki balkon tiplerine uygulanabilir olması sistemlerin modern yapılarda kullanımını artırmaktadır. Camlama sistemlerinin içinde en yüksek izolasyon , minimum yağmur ve rüzgar geçirgenliği sayesinde balkon olmak üzere kış bahşesi , teras gibi alanlarda tercih edilmektedir. Kullanım amacına bağlı olarak standart , plus8 ve plus30 serilerden oluşmaktadır.

LG- OTOMATİK DİKEY CAM SİSTEMİ (GİYOTİN)ISICAMLI DİKEY CAM SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Camlama sistemlerinin çalışma şekillerinden farklı olarak , paneller otomasyon yöntemi ile dikey çalışması sonucu açılıp kapanan sistemdir. Alt panele bağlı zincir veya kayışım bağlı olduğu motor , sistem kumanda kontrol düğmelerinin komutu ile aşağıya veya yukarıya doğru çalışır. Genellikle bu sistemler temizlik sebebi zemin katlara uygulanır . Geliştirilmiş yeni yöntemler ile bu sistemin temizlik sorunun çözümüne yardımcı olup , balkon teras gibi alanlarda kullanılabilir duruma getirmiştir. kullanım amacına bağlı olarak ; 8 mm cam uygulama , ısıcam uygulama, pivot (açılabilir orta panel) ve vasistas( açılır alt panel) uygulamaları gibi seçenekler sunar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.