Firma Adı İletişim Konum
ASAŞ ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Rüzgarlı Bahçe Mah., Kumlu Sok., No:2 Asaş İş Merkezi, 34810, Kavacık / Beykoz / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 680 0780
Web: www.asastr.com
Salon: 2
Stant: 221
Ürün Grupları
  • PVC Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri
  • Alüminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri
  • Panjur Panelleri, Panjur Motorları, Panjur Rayları
  • Gölgelendirme Sistemleri
  • Giydirme Cephe Sistemleri Alüminyum, PVC, Cam vb...

1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanı ve 80’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2018 yılında Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 62. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır. ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m²’si kapalı, toplam 750.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Asaşpen Hebe-Schiebe SistemAsaşpen Hebe-Schiebe Sistem
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Asaşpen Hebe-Schiebe Sistemi, balkon, teras, veranda, kış bahçesi gibi geniş açıklıklarda güvenle kullanılır. 7 odacığa kadar kasa profili ve 5 odacığa kadar kanat profili ile maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlar. 20, 24, 28, 34, 40 mm aralığındaki nitelikli camlarla birlikte kullanılması mümkündür

Asaşpen Maxi RoyalAsaşpen Maxi Royal
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yalıtım özellikleri, farklı renk seçenekleri ve statik dayanım değerleriyle; eski binalar, yeni inşaatlar, yüksek iş merkezleri ve konut uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. • Maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlamak için 4, 20, 24, 28, 34, 40mm aralığındaki nitelikli camlarla birlikte kullanılması mümkündür.

REPF160 PowerfeelREPF160 Powerfeel
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

REPF160 Powerfeel, yüksek performans gerektiren projelerde kullanılan sıkıca mühürlenmiş akıllı kapanma sistemine sahip, sessiz ve kolay kullanımlı mekanizması olan sürme sistemidir. Yüksek kalite standardına sahip ekonomik ve modern donanım çözümü sunar. Kolay kilitleme sistemi ile basit kullanımlıdır. Klasik sürme sistemleri klasmanında yeni bir standart ve tür oluşturmuştur. Power Feel REPF160, farklı aksesuar yapısı sayesinde yüksek nitelikli mimari taleplere yanıt verebilen sürme kapı ve pencere sistemidir. Mevcut sürme sistemlerinden daha üstün bir ses yalıtımı sunan Power Feel geri dönüşümlü malzemelerden üretildiği için sürdürülebilir bir yapı malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.