Firma Adı İletişim Konum
ASAŞ ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ASAŞ Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Rüzgarlı Bahçe Mah., Kumlu Sok. No.2 Asaş İş Merkezi, 34810 Kavacık, Beykoz İstanbul, Türkiye / BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 680 0780
Web: https://www.asastr.com/iletisim/
Salon: 8
Stant: 821
Ürün Grupları
  • PVC Profil ve Profil isleme Firmalari
  • Aluminyum Profil ve Profil isleme Firmalari
  • PVC Profilden Pencere Sistemleri ve Diger Tamamlayici Urun Ureticileri
  • Aluminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diger Tamamlayici Urun Ureticileri

1990 yılında Gebze de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 3000 den fazla çalışanı ve 90 dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2022 yılında Türkiye de İSO 500 de ilk 100 de 53. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır. ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 400.000 m² si kapalı, toplam 1.000.000 m² lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Entegre tesislerinde; Alüminyum Billet 90.000 ton/yıl, Alüminyum Profil 75.000 ton/yıl, Eloksallı Profil 40.000 ton/yıl, Toz Boyalı Profil 24.000 ton/yıl, Alüminyum Yassı Mamuller Döküm 150.000 ton/yıl, Hadde 140.000 ton/yıl, Folyo 60.000 ton/yıl, Boyalı Levha 45.000 ton/yıl, Alüminyum Kompozit Panel 7.500.000 m²/yıl, PVC Profil üretimi 35.000 ton/yıl, Lamel Panjur 30.000.000 metre/yıl üretimleri yapılmaktadır. ASAŞ; inşaat, otomotiv, raylı sistemler, ticari araçlar, enerji, ambalaj, tüketim ürünleri, denizcilik gibi birçok farklı sektöre hizmet vermektedir. Müşterilerinin kendi projelerinde ihtiyaçları olan mamul, yarı mamul üretimlerini gerçekleştirdiği gibi; üretim alanındaki bilgi birikimini, tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla zenginleştirerek kendi markasıyla ürettiği ürünleri de pazara sunmaktadır. Alüminyum mimari sistemler (kapı, pencere ve giydirme cephe sistemleri), alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum tasarım ürünleri (alüminyum bayrak ve aydınlatma direkleri, alüminyum mobilyalar), panjur sistemleri, garaj kapıları ve motor kontrol sistemleri kendi markasıyla satışını gerçekleştirdiği ürün gruplarıdır. Sadece bilimin değil sanatın da toplumların gelişmesine çok büyük katkısı olduğunun bilinciyle ASAŞ; sanata verdiği desteği 2015 yılında kurduğu ASAŞSANAT çatısı altında daha da geliştirerek yürütme kararını aldı. ASAŞSANAT; sanat ve tasarım öğrencileri ile akademisyen ve profesyonelleri buluşturan; öğrenim+ paylaşım + tasarım + üretim platformu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Akyazı/Sakarya Bölgesinde inşa edilecek Sanat Atölyesinde ASAŞ, çalışanlarının eşleri ve çocukları için de kurslar ve seminerler organize ederek, sanatın toplumlarda yarattığı değişimi, farklı bakış açıları kazanma yetisini kendi bünyesinde de canlandırmayı hedeflemektedir. Ayrıca ASAŞ ın sosyal sorumluluk çalışmaları doğrultusunda engelli dostlarımız için de sanat eserleri yaratabilecekleri projelerin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

INOVA SÜRMEYeni nesil yalıtımlı sürme sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeni tasarım ile geniş ve modern yaşam alanlarını tam güvenlikle birleştirerek huzur içerisinde yaşayacağınız geniş mekanlar oluşturur. Büyük cam yüzeyleri sayesinde geniş ve kesintisiz manzara sunar. Veranda ile bahçenizi, salon ile terasınızı birleştirmek suretiyle ortak yaşam alanı haline getirerek konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Güçlendirilmiş statik takviye profilleri sayesinde büyük ve yüksek yapılarda güvenle kullanılabilir. Bu sisteme özel tasarlanmış ithal aksesuar donanımı ile mükemmel baskı ve kilitleme noktalarına sahiptir. Yenilikçi aksesuar mekanizma seçenekleri arasında sunulan; içeriden ve dışarıdan kol uygulamalarındaki barelli kilitlemeler sayesinde, kapıyı içerden ve dışarıdan kilitlemek suretiyle bina ana giriş kapısı olarak kullanım imkanı sağlar. İç ve dış tarafta bulunan özel tasarımlı contalar sayesinde yüksek ısı ve ses (Akustik) yalıtımı sağlar. Kanat lamba ölçülerine göre 1500 X 2500mm maksimum boyutlarlar ile birlikte kanat profilini çevreleyen kilitleme ve baskı sayesinde maksimum güvenlik ve performans sağlar. Kanat profili için özel tasarlanmış alüminyum profile vidalanan ispanyolet, bu sisteme özel tam güvenlikli karşılık ve karşılıklara atılan vidaların tamamının özel tasarım kutu destek sacını vidalaması sayesinde mükemmel baskı ve üstün güvenlik sağlamaktadır.

INOVA 76MM ORTA CONTALIPENCERE SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İnova 76mm Sistem, 7 odacıklı, 3 contalı (orta contalı) ve 50mm genişliğe sahip özel camıyla maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlamayı amaçlamaktadır. Sistem, yüksek yalıtım değerlerinin yanı sıra uzun ömürlü bir ürün olmasıyla çevresel ve ekonomik sürdürülebilirlik açısından da önemli faydalar sağlıyor. Çerçeve ve kanat contalarının yanı sıra ilave bir orta contaya sahip olan profil sistemi, maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlar. Sistem contalı olarak üretilen profiller sayesinde hızlı üretim avantajı sağlamaktadır. Profil sistemine dahil edilen TPE conta köşelerde kaynaklanabilme özelliği sayesinde yüksek izolasyon sağlar. Isı yalıtımlı alüminyum eşik profili uygulanarak daha düşük yükseklikte eşik uygulamasına olanak sağlar.

RWT75Özel yalıtım malzemeleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özel yalıtım malzemeleri ile düşük uf değerleri sağlayan, yüksek ısı ve statik performanslı ısı yalıtımlı alüminyum kapı ve pencere sistemidir. 75 mm kasa derinliği, 85 mm kanat derinliği; 2 mm ve 1,4 mm et kalınlığında profil seçenekleri mevcuttur.34 mm ısı bariyerine sahiptir. Normal açılım, çift eksen, vasistas, çekme sürme, pvc açılım aksesuarına uygun kanat alternatifleri mevcuttur. Isı yalıtım değeri (uf) 1,752 w/m2k dir.

REFD77Katlanır Kapı Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

REFD77 Katlanır Kapı Sistemi ASAŞ tarafından tasarım, performans, esneklik ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Geniş aksesuar yelpazesi sayesinde tüm katlanır kapı çözümlerine olanak sağlayarak çok yönlülük sağlar. Standart, gömülü veya düşük eşik seçenekleriyle aynı sistemde şık tasarım-konfor ve performans sunuyor. Yükü alt çerçeveye aktaran makaralı menteşe mekanizması sayesinde, 3,50 m yüksekliğe ulaşabilecek boyutlarda, kanat başına maksimum 120 kg a kadar yük ile ardı ardına 7 adet kanat monte edilebilmektedir. REFD77, tüm gereksinimleri karşılayan eksiksiz bir katlama sistemi aksesuarları yelpazesine sahip eksiksiz bir sistemdir. Maksimum konfor ve performans için geliştirilmiş ısı yalıtım çözümleri sunar. REFD77 sistemi geniş aksesuar yelpazesi avantajıyla her menfezde kilitleme sağlayarak sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini ön planda tutar.

Alüminyum Kompozit Panel
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASAŞ alüminyum kompozit panel ürünleri; İnşaat sektörüne yönelik olarak cephe kaplama sistemleri konusunda çözümler sunarken, endüstriyel ve mimari iç - dış cephe kaplamaları ve diğer özel uygulamalar için tasarım ve üretim çözümleri ile yaşam alanlarına değer katmaktadır. ASAŞ bünyesinde üretilen kompozit paneller; yüksek kaliteli PVDF boyalı alüminyum levha ve LDPE reçine ile TS EN 13501 standardı doğrultusunda Zor alevlenici sınıfına giren B1 ürününde kullanılan Al(OH) 3 alüminyum hidroksit hammaddeleri kullanılarak uluslararası inşaat sektörü gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.