Firma Adı İletişim Konum
ASİST ALÜMİNYUM PROFİL SAN VE TİC AŞ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, NO:2 CAD:2 / MERKEZ / KIRKLARELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 288 263 4415
Web: www.asistal.com
Salon: 14
Stant: 1411B
Ürün Grupları
  • Alüminyum Profil ve Profil İşleme Firmaları
  • Alüminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri
  • Dış Cephe Sistemleri
  • Gölgelendirme Sistemleri
  • Cephe sistemleri

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİNYUM , 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup, 44 500 m² lik açık alan üzerinde 22 500 m² lik kapalı alana kuruludur. Son teknolojik gelişmeleri takip eden fabrikamızda 4inç, 6 inç ve 7 inçlik 3 adet presimiz , eloksal tesisimiz, elektrostatik toz boyama ünitemiz, ahşap transfer kaplama merkezimiz ile mekanik işleme merkezimiz yer almaktadır. ASİSTAL ALÜMİNYUM, balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, orta doğu, orta Amerika ülkeleri dahil 30 a yakın ülkeye ihracat yapmaktadır. Ana satış mağazalarımız Çorlu, Tekirdağ, Edirne, İstanbul, İzmir ve Bulgaristan ın başkenti Sofya olmak üzere hizmetlerimize devam etmekteyiz.

FDT62ISI YALITIMLI KATLANIR KAPI SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İçe ve dışa açılır kanat seçenekleri. Zemine gömülebilen, zemin üstü ve binili alt kasa seçenekleri. EPDM cam ve tozluk fitilleri sayesinde maksimum hava ve su geçirimsizlik. Diğer sistemler ile ortak cam çıtası kullanımı. Kanat köşe birleşiminde pres köşe ve pimli bağlantı kullanımı. Kolay montaj.

PR140VERANDA SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Verandalar üstü kapalı, yanları isteğe göre camla kaplı veya açık bırakılmış, evin giriş kısımlarında yer alan balkon ve sundurma şeklindeki bölümlerine verilen genel bir tanımdır. Özellikle bahçeli evlerde yaz aylarının keyfini çıkarmak için tasarlanmış açık yaşam alanlarının üst kısımlarını yağmur ve güneşten korunmak amacıyla oluşturulan örtü sistemini de veranda sistemi olarak tanımlıyoruz. Üst kısım kaplama- sında genelde şeffaflık istendiği için cam veya polikarbonat levha kullanılmaktadır. İstenildiğinde aynı kalınlıklara sahip suya dayanıklı kompozit malzemeler de kullanılabilir.

ASIST500OTOMATİK PANJUR SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dış etkenlerden korunmak ve özellikle güvenlik amaçlı pen- cere, kapı dışına uygulanan, otomatik olarak açılıp kapatıla- bilen panjur sistemidir. Otomatik olarak kontrol edilebilen ve 90 derece açılabilen hareketli lamelleri sayesinde panjur kapalıyken de içerinin ışık ve hava alması sağlanabilmek- tedir. İçeri ve dışarı sarım yapabilecek şekilde tasarlanmış lamel ve aksesuarlara sahip farklı iki tipi bulunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.