Firma Adı İletişim Konum
BATIPEN MAKİNA İTH.İHR.SAN VE TİC. LTD.ŞTİ.
çukurcaköy mah. 4. çukur sokak no:1 Osmangazi bursa / OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 248 8278
Web: www.batipen.com.tr
Salon: 9
Stant: 909C
Ürün Grupları
  • PVC Profil ve Profil İşleme Firmaları
  • Manuel, Otomatik ve Bilgisayar Kontrollü Pencere Profil İmalat Makineleri
  • PVC Köşe Kaynak ve Temizleme Makineleri, Robot CNC Hatları
  • Kesim ve Profil İşlem Makineleri
  • Freze, Polisaj, Delme Makineleri

PVC ve Alüminyum işleme makinaları sektöründe, 2004 yılında başladığımız müşteri memnuniyetleri doğrultusunda imalatımıza adımızdan ve kalitemizden ödün vermeden ilk günkü heyecanla çalışarak istikrarla büyümenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bugün yaklaşık 2000 m² kapalı alanda gelişen ve sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak, ülkemiz ve Dünya pazarının talepleri doğrultusunda üretimimize devam etmekteyiz. Çalışmalarımızda tecrübeli ve uzman kadromuzla ürettiğimiz kullanımı kolay, seri ve kaliteli makinalarımızı tüm kalite ve uygunluk belgeleri ile bir çok ülkeye ihracatımızı gerçekleştiriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışına sattığımız makinalarımızın bakım, yedek parça ve her türlü servis hizmetlerini uzman ve tam donanımlı personelimizle en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Biz BATIPEN MAKİNA olarak; Yüksek standartlarda, kaliteli hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak PVC sektöründeki hizmet kalitesini yükseltmeyi amaç edindik. #8220;Müşterilerimiz iş ortağımız#8221; sloganıyla yola çıkarak tüm ilişkilerimizde saygılı, içten adaletli bir yapı olarak yolumuza devam edeceğiz. KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR. HEDEFİMİZ KALİTE İLE YARIŞMAKTIR. STAND

ÇİFT KAFA KESİM MAKİNASIPvc ve alüminyum profillerin 45 ° - 90 ° ve ara derecelerinde çift taraflı hasas kesim için tasarlanmıştır.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

45 ° - 90 ° derecelerine manuel olarak kontrol edilir.( 45 ° - 90 ° Otomatik olarakta yapılmaktadır) Kontrol sistemi dokunmatik panelli. Testere çapı 400 mm ’dir. Tek kafa veya çift kafa çalıştırma imkanı vardır. Hareketli sağ kafa redüktör motor ile dijital hareket sağlamaktadır. Panel vasıtasıyla istenilen ölçü girilerek dijital pozisyonlama yapma imkanı sağlar. 20 adet ölçüyü hafızaya alma özelliğine sahiptir. Ekran üzerinde günlük kesilen parça adetini görüntüleme. Sol kafa sabit sağ kafa hareketlidir. Kesim ilerleme hızları ayarlanabilir. Emniyetli kesim kapakları pnömatik sistem ile otomatik çalışır. Uzun profillere kafalar arası dayama sistemi mevcuttur. BATI pen MAKiNA ’ya özgü tasarımlarla donatılmıştır. Kazalara karşı tam emniyetli. Not:Dokunmatik panel üzerinde:Hesap makinası ve not defteri bulunmaktadır.

ÇITA KESİM MAKİNASIPvc profillerinin cam çıtalarını otomatik olarak kesmesi için tasarlanmıştır.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kesim açısı her iki uçta 45° ’dir. Kesim hızı ayarlanabilir. İki ucu aynı anda keser. Makina elektropönömatik sistemle çalışmaktadır. Ayar kolu ile kolay kalıp ayarlama imkanı sağlar. Metrelik ve profil sehpa sistemi mevcuttur.(SAĞ) Testere çapı 200 mm ’dir. BATI pen MAKİNA ’ ya özgü tasarımlarla donatılmıştır. Kazalara karşı tam emniyetli.

ÇİFT KAFA KIL KAYNAK MAKİNASIPvc profillerinin çift köşe kaynaklarını yapmak için tasarlanmıştır.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

#8226;Değişik profil türleri için ısı derecesi,kaynak zamanı ve basınç ayarlarını yapma imkanı sağlar. #8226;Isıtma plakasının sıcaklık derecesi ekranda otomatik olarak ekranda görüntülenir. #8226;Isıtma ünitesi termostatik kontrol düzenine sahiptir.(PID) #8226;Sağ kaynak hareketli kafa liner kızak üzerinde hareket eder. #8226;Hareketli sağ kafa hava ile otomatik olarak sabitlenir. #8226;Tam otomatik kontrollü. #8226;Maksimum kaynak mukavemeti. #8226;Tek tarafta 90° kaynak yapabilme özelliği mevcuttur. #8226;Tek kafa ayrı ayrı çalışma imkanı. #8226;Kaynak yapılan profilin maksimum uzunlığu 6000 mm dir. #8226;Üst pistonlar tek tek sıkıştırma imkanına sahiptir. #8226;Uzun profiller için dayama kolları mevcuttur. #8226;0,2 mm ince kaynak yapma özelliğine sahiptir. #8226;Dokunmatik panel üzerinde hesap makinası,not defteri gibi özellikler mevcuttur. #8226;Ekran üzerinde günlük yapılan kaynak miktarını görüntüleme imkanı vardır. #8226;BATI pen MAKİNA ’ ya özgü tasarımlarla donatılmıştır. #8226;Kazalara karşı tam emniyetli.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.