Firma Adı İletişim Konum
BETA KİMYA SAN. VE TİC.A.Ş.
İKİTELLİ KERESTECİLER SİTESİ 14. BLOK NO: 32 / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 670 4300
Web: www.betakimya.com.tr
Salon: 3
Stant: 323A
Ürün Grupları
  • Pencere İzolasyon Malzemeleri ve Kimyasalları -PUR Köpükler, Pet İzolasyon Hortumları
  • Akrilik, Silikon ve Poliüretan Mastik
  • Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcılar, Bağlayıcılar

Hayatına, PVAc. bazlı mobilya tutkalları üreterek başlayan BETA Kimya A.Ş. 1987 senesinde İstanbul da kurulmuştur. BETA KİMYA A.Ş. TİM verilerine göre ihracatta Türkiye nin ilk 1000 firması içinden 791. sırada yer almaktadır. Bu başarısının yanı sıra firmamız 2011 yılından beri, kesintisiz olarak yapıştırıcılar kategorisinde Türkiye ihracat birincisidir. Firmamız ayrıca ISO da ikinci 500 firma içerisinde yer almaktadır. Bu başarılarının yanı sıra firmamız Ar-Ge ye en çok yatırım yapan 250 firma arasında yer almaktadır. 1996 yılında Aydın Organize Sanayi Bölgesi nde kurulan fabrikanın faaliyete geçmesiyle ürün çeşidini 25 e çıkarmıştır. 2007 yılında, Aydın fabrikamızdaki tüm üretim tesisimiz İstanbul Tuzla da ileri teknoloji ile kurduğumuz yeni fabrikamıza taşınmıştır. 2010 yılında yine Tuzla da kurduğumuz bir diğer üretim tesisimiz ile birlikte ahşap ve inşaat sektörüne yönelik yeni yapıştırıcı ve kimyasallarımız ile üretimlerimizi arttırdık. Daha sonra sırasıyla 2013 ve 2016 yıllarında iki yeni üretim tesisi de açarak toplam üretim sayısını 4 e çıkarmıştır. İçinde bulunduğumuz 2018 senesi itibarı ile kuruluşumuzun 32. yılını kutlamaktayız. Her geçen gün yatırımlarımız artmakta ve hep daha iyiye ve daha güzele doğru ilerlemekteyiz. Yüksek kaliteli ham maddelerle üretilen tutkal ve yapıştırıcılarımız, Kalite Kontrol laboratuvarımızda yapılan test sonuçlarına göre, garantimiz altında piyasaya sunulmakta ve kullanılmaktadır. Yıllardır değişmeyen, standart kaliteli ürünlerimiz, APEL ve MİTREAPEL markalarımızı doğurmuş ve Beta Kimya nın özellikle Mobilya ve Ahşap Sanayinde piyasada saygın bir konuma ulaşmasını sağlamıştır. Toplam Kalite Bilinci ile üretilen ürünlerimiz piyasada, küçük hesaplar peşinde koşmayan, fiyat odaklı olmayan ve Kalite yi arayan bilinçli ve sadık müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün Türkiye ve Yurtdışı Pazarlarda giderek yayılmaktadır. Ürün çeşitliliğimizin de artmasıyla birlikte iç ve dış pazara yönelik çalışmalarımız hızlanarak devam etmektedir. Beta Kimya olarak sadece Yurtiçi Pazarda değil komşu ülkelerimiz başta olmak üzere, Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Asya Pasifik ülkelerinde de hızla yayılmaktadır. Dünya pazarında sağlam bir yer edinebilmek amacıyla, AR-GE ve sektörel yatırımlarımız da sürecektir Her gün artan rekabet koşullarına ve ekonomide yaşanan olumsuzluklara rağmen, attığımız sağlam ve dikkatli adımlar, ve kalitemiz sayesinde her geçen gün piyasadaki hakimiyetimiz artmaktadır.

Apel Kapı ve Pencere Köpüğü 850gPoliüretan Köpük
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel PF370 Kapı ve Pencere Köpüğü, tek bileşenli ortamdaki nem ile kürleşen, düşük genleşme katsayısına sahip bir dolgu ve montaj köpüğüdür.

Apel Genel Amaçlı SilikonSilikon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel Genel Amaçlı Silikon, çok geniş kullanım alanına sahip yüksek kaliteli bir dolgu malzemesi ve sızdırmaz yapıştırıcıdır.

Mitreapel Hızlı YapıştırıcıHızlı Yapıştırıcılar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mitreapel Hızlı Yapıştırıcı, iki bileşenli yapısıyla son derece güçlü ve kaliteli bir yapıştırıcıdır. Siyanoakrilat bazlı akrilik yapıştırıcı ile en hızlı ve en kolay şekilde kuruma sağlayan aktivatör spreyinden oluşur. Ahşap yapıştırma gibi pek çok kullanım alanında, tüm yapıştırma işlemlerinde güvenle kullanılabilir. Sadece birkaç damlası ile yüzeyleri saniyeler içerisinde yapıştırır.

Apel D3 Süper İskelet TutkalıPVA Tutkalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel D3 Süper iskelet tutkalı üstün yapıştırma gücüne sahip D3 normunda su bazlı kuruduğunda şeffaflaşan emülsyon PVAc tutkalıdır.

Apel PU Mastik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Apel Sıvı ÇiviSıvı Çivi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel Sıvı Çivi tek bileşenli hava ve ortamdaki nem ile kürleşmesini gerçekleştiren, farklı türdeki çoğu yapı materyalini birbirine yapıştırabilen poliüretan esaslı bir yapıştırıcıdır.

Apel MS Polimer High TackMs Polimer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel Proseries High Tack, mükemmel ilk tutunmaya sahip, tek komponentli MS polimer teknolojisi (hibrit) ile geliştirilmiş bir yapıştırma ve izolasyon malzemesidir.

Apel Poliüretan Köpük 850gPU Köpük
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel PF310 PU Köpük tek bileşenli ortamdaki nem ile kürleşen dolgu ve montaj köpüğüdür.

Apel Poliüretan Köpük 600gPU Köpük
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Apel Emniyet Valfli PU Köpük 850gPU Köpük
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Apel Emniyet Valfli PU köpüğü. tek komponenli, ortamdaki nemle kürleşen bir dolgu ve yapıştırma malzemesidir. Tıkanmayı önleyici özel valf sistemi ile sonradan tekrar tekrar kullanılabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.