Firma Adı İletişim Konum
3A TUTKAL UYGULAMA TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ
Kimya Sanayicileri O.S.B. Analitik Cad. No: 40 34953 Aydınlı / TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 593 4232
Web: www.3-a.com.tr
Salon: 7
Stant: 710C
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

3A Tutkal Uygulama Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2013 yılından beri Valco Melton firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmaktayız. 1952 yılında kurulup 2008 yılında Valco Melton adını alan firma, tutkal uygulamaları ve ekipmanlarında dünyanın lider tedarikçilerinden biri konumundadır. Valco Melton dünya çapında direkt satış ve distribütörlük olarak 76 ülkede hizmet vermektedir. Valco Melton olarak uzmanlık alanımız; oluklu mukavva, kartonlar, kitaplar, çantalar ve eczacılıkla ilgili ürünlerden; etiket, paketleme, zarf, kutu kapama, baskı, nonwoven, ahşap, otomotiv, ürün montajı, tekstil, yüzey kaplama, laminasyon ve çanta üretim endüstrileridir. Tutkal uygulama sistemleri kurulumu, teknik servisi, yedek parça tedariği ve spesifik uygulamalarda çözüm ortaklığı gibi konularda kendi markamız da olduğu gibi diğer markalara da teknik servis, bakım hizmeti sunarak müşterilerimize her alanda destek oluyoruz.

Isomelt Serisi ÜnitelerIsomelt Standard
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

-Profil kaplama ve kenar bantlama uygulamaları için ideal çözüm -Tutkal kalıntılarının kolay temizlenmesini sağlayan iç yapısı -Eğimli tankı ve çıkarılabilir eritme ızgarası sayesinde hızlı ve güvenli bakım ve temizlik süreci -Operatörün programlama görevlerini basitleştiren çok fonksiyonlu panel -Nemin tutkala ulaşmasını önleyen kuru hava örtüsü -Hava sızdırmayan tank açılımı ve kuru hava sistemi -Temizleme sürecini hızlandıran teflon kaplanmış tank haznesi

Flexwrapp Serisi AplikatörlerFlexwrapp
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

-İstikrarlı ve pürüzsüz bir uygulama sağlamak için dizayn edilmiştir. -RTD algılama ve orantısal ısı kontrolü sayesinde hata payı 0.5°C (1°F) ye kadardır. -Hassas materyaller için tasarlanmış dudak basınç kontrolü -Opsiyonel filtre -İş gücünü ve servis maliyetini azaltan maksimum dayanıklı yapı -Kullanımı kolay genişlik ayarlama sistemi -Bağımsız ya da tek taraflı ayar yapabilme özelliği

Hotmelt HortumlarıHotmelt Hortumları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

-Endüstri standartlarıyla uyumlu -Esnek -Bütün uygulama çeşitleri için kullanılabilir -Tasarım ve kalite garantisi -Karbonlaşmayı engelleyen uzun ömürlü tasarım -Endüstrideki en iyi izolasyon ve sıcaklık kararlılığı için Nomex ve Flex Foam yalıtım -İzolasyon özelliğini arttıran çok katmanlı yapı -Piyasa standartları ile uyumlu elektrik bağlantıları -Geniş çap aralığı ve hortum uzunluğu (Ø8mm, Ø13mm, Ø16mm, Ø20mm ve 26 metre uzunluğa kadar)

Isomelt Serisi ÜnitelerIsomelt Mini
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Isomelt Mini tutkal eritme Ünite; kenar bantlama hatları için ideal, temizleme gerektirmez, bu da hafta sonu duruş ihtiyacını ortadan kaldırır, PUR tutkalın değişim sürecini hızlandıran ve duruş süresini minimuma indiren işlevsel kapak, kuru hava örtüsü nemin, tutkala ulaşmasını önler, entegre gramaj kontrolü operatörün programlama görevini basitleştirerek ürün kaybının ve hatalı gramaj ayarlamasından kaynaklı duruş süresinin önüne geçer, teflon® kaplı dairesel tank kolay temizlik sağlar ve tutkal bozulmasını azaltır.

ClearCut Serisi AplikatörlerClearCut 60
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ClearCut 60 Serisi Uygulama Kafası; kapalı tutkal uygulama sistemi ile PUR tutkal bozulma problemini ortadan kaldırır, MI III modül sayesinde en yüksek hat hızında bile çalışıyorken keskin cut-off sağlar, her hat hızında istikrarlı uygulama garanti eder, kenar bantlama uygulamaları için ideal.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.