Firma Adı İletişim Konum
ABT BİLGİSAYAR PROG. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Dilek Sabancı Cad. Tasarımkent Sitesi D Blok D.2 Ataşehir İSTANBUL TÜRKİYE / Atasehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 469 1001
Web: www.abt.com.tr, http://www.winworld.net/, https://herofis.com/, http://pencad.net, http://camcad.net
Salon: 3
Stant: 322A
Ürün Grupları
  • Yazilim Danismanlik ve Sertifikasyon Hizmetleri
  • ilgili Yayinlar
  • Cam ve Pencere Üretim Yazılım Hizmetleri

ABT Bilgisayar, 1989 yılından bu yana pencere ve cam üreticilerine yazılım hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda, WinWorld dergisi ile de yayıncılık yapan ABT Bilgisayar, yeni bulut ürünleri ile de sektöre hizmet vermektedir. Online pencere üretim programı Web PenCAD ve online cam üretim programı CamCAD ile sektöre yeni bir yön veren ABT, bundan sonra da teknolojiden faydalanmak isteyen sektör şirketlerini en yeni teknolojilerle tanıştırmaya devam edecektir.

www.herofis.comOnline Muhasebe Programı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm firmalara uygun olan ürünümüz www.herofis.com dünyanın heryerinden ve cep telefonunuzdan ulaşabileceğiniz, cari hesaplarınızı takip edebileceğiniz, faturalarınızı (E-FATURA) kesebileceğiniz, toplu email gönderebileceğiniz, randevu, pazarlama ve stok takibini online yapabileceğiniz bir programdır.

WEB PENCADWEB PENCAD PVC ÜRETİM PROGRAMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

pencad.net ile pencere teklifinden siparişine, üretiminden faturalanmasına, kesim makinesi entegrasyonundan fabrika otomasyonuna kadar yapabileceğiniz işlemler aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır. İsterseniz gittiğiniz inşaatta bile teklif verebileceğiniz müthiş pencere programı sonunda piyasada. Siparişinizi kaydeder ya da xml, excel, api gibi bir ortamdan import edersiniz. Tüm teklif fiyatlandırmaları maliyet üzerinden hesaplandığından, çok daha net ve rekabetçi teklifler hazırlayabilir, ne kazanıp ne vereceğinizi önceden bilirsiniz. Sineklik, menfez, pervaz, kasa genişletme, mermer, karolaj gibi ek işlemleri tanımlayabilir ve bunları otomatik fiyatlandırır. Klasik programlarda her şirket kendi sunucusunu barındırırken, her şirket ayrı elektrik harcar, ayrı sunucu yatırımı yapar, ayrı bilgi işlem elemanı çalıştırır. www.herofis.com ile sunucu hizmeti, yedek alma, destek elemanı ihtiyacınız olmaz. Anında ve her yerde verileriniz sizinle. Maliyet çok çok düşük. Ülkemize ve şirketinize hayırlı olsun. Yerli malı Her seriye uygun cam aralığı tanımlanır ve uygun olmayan cam seçimi engellenir. Fiyatlandırma, sabit önceden tanımlı, maliyete göre belli kar oranıyla ya da müşteriye özel iskontolu olarak otomatik gelir. Bir sipariş kaydına ait tüm teklif aşamaları kayıtlı olarak kalır. Son derece gerçekçi çizimlerle müşterilerinize etkileyici teklifler hazırlama imkanı verir. Pek çok şekil çok rahatça çizilebilir ve doğru sonuç alınabilir. Sevkiyata hazır olan siparişleri listeleyerek, sevkiyat planınızı yapmanızı kolaylaştırır. Üretilen pencerelerin reçetesini oluşturan malzemeler stoktan düşülerek, faturalandırılacak birimler arttırılır. Üretilen pencerelerin faturaları, siparişteki fiyata göre hazırlanır. Üretimi kısmi ya da tam olarak irsaliyeye aktarır. Üretimi tamamlanan siparişler, depoda sevkiyata hazır, yükleniyor, yolda, teslim edildi gibi aşamalarla izlenebilir. Üretimi tamamlanan siparişin sahibine otomatik emaille haber verir. Siparişin ağırlığını ve maliyetini giriş esnasında hesaplar. Garanti Belgesi basabilir ya da ePosta ile otomatik gönderebilir. Gelişmiş raporlarla, aylık kazancınızı brüt olarak görebilir, hangi seriyi, hangi cam cinsini ne kadar miktarda sattığınızı izleyebilirsiniz. Sevkiyat İş Emri hazırlayabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • PENCAD
  • HEROFİS
  • CAMCAD
  • CAM MEKAN
  • WİNWORLD DERGİSİ
  • SHUTTER MASTER
  • FLY SCREEN