Firma Adı İletişim Konum
ABT BİLGİSAYAR PROG VE TİC LTD STİ
Küçükbakkalköy Mah. Dilek Sabancı Cad. No: 19 D Blok D: 2 / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 469 1001
Web: http://abt.com.tr
Salon: 7
Stant: 722 B
Ürün Grupları
  • PVC Profilden Pencere Sistemleri ve Diger Tamamlayici Urun Ureticileri
  • Aluminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diger Tamamlayici Urun Ureticileri
  • PVC Pencere Mekanizmalari
  • Yazilim Danismanlik ve Sertifikasyon Hizmetleri
  • ilgili Yayinlar

1989 yılından bu yana yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir ekip olarak, işimizi tutkuyla ve özveriyle sürdürüyoruz. Ekip üyelerimiz, her projeye yeni bir heyecanla yaklaşıyor ve insanlığa bir katkı olarak gördüğümüz her bir projede bir araya geliyor. Ürünlerimizi oluştururken asla emekten veya finansal kaynaklardan kaçınmadık. Kişisel hayatlarımızı bir kenara bırakarak saatlerce çalıştık ve bu süreçte geliştirdiğimiz birçok ürünü sizin gibi değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunduk. Umarız bu büyük çabalarımızın karşılığını alırız ve ürünlerimizi kullananlarımız da yaptıklarımızı takdir eder. Sizler için en iyi yazılım deneyimini sunmayı amaçlıyoruz ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Teşekkür ederiz ki bize olan desteğinizle bu yolda ilerleyebiliyoruz.

PenCADOnline Pencere Üretim Programı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tamamen online ortamda çalışan www.pencad.net pencere üretim programımıza internet olan her yerden ve her zaman ulaşmanız mümkündür. İster işten, ister evden, isterseniz de ölçü aldığınız bir inşaatta programınızı kullanabilirsiniz. www.pencad.net ile sınırsız şekilli doğramaları, çok teknik ve gerçeğe yakın çizebilir, bu çizimlere ait teklifleri, maliyet analizini, kesim ve cam listelerini anında alabilirsiniz. www.pencad.net size tam entegre çalışmanın rahatlığını yaşatacak yeni bir konsept sunuyor. www.pencad.net ile verdiğiniz teklifi e-Faturaya gönderebilir anında fatura kesebilirsiniz. Aldığınız cam listelerini cam fabrikasına tek tuşla gönderebilir ve cam fabrikasındaki işlerinizi anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca cam fabrikasındaki bakiyenizi kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz. Maliyet analizinde yer alan tüm ürünlerinizi üretim başladığında optimizasyonlu olarak stoktan düşebilir ve optimizasyon sonucundan kalan parçaları stoğa alabilirsiniz. www.pencad.net ile tanışın. Yeni teknolojiler hayatınızı değiştirecek, size +1 kazandıracak.

CamCADOnline Cam Üretim Programı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bir cam üreticisi iseniz, www.camcad.net ile yapabilecekleriniz, hayallerinizle sınırlı. Cam siparişleriniz otomatikman www.pencad.net den, diğer pencere programlarından ve excel ile içeri alınabilir. Sipariş anında şekilli camlar çizilebilir ve cam üzerindeki diğer işlemler işaretlenebilir. Böylece cam işleme ile ilgili sipariş aşaması size zaman kazandırır. Siparişi girilen şekilli camlar DXF olarak cam kesim programlarına aktarılabilir. Fabrika içinde her makinede hangi işlemin devam ettiği görülebilir ve kapasite planlama yapılabilir. https://b2b.herofis.com ile müşterileriniz kendi cam siparişlerini girebilir, girdikleri siparişin durumunu görebilir ya da cari hesaplarına kredi kartı ile ödeme yapabilirler. Ücretsiz android uygulamamızla cari hesaplarınızı cep telefonunuzdan görebilir, kredi kartı ile tahsilat yapabilir, müşterileriniz ile ilgili notları yazabilirsiniz. Dilerseniz adınıza geliştireceğimiz mobil uygulamalar ile müşterileriniz sipariş girebilir, cep telefonlarınızdan size ödeme yapabilir ve siparişlerinin durmunu görebilirler. www.camcad.net ile tanışın. Yeni teknolojiler hayatınızı değiştirecek, size +1 kazandıracak.

HerofisOnline Ön Muhasebe & ERP Programı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Günümüzde bütün yazılımlar web sitelerine taşınmaktadır. www.herofis.com da web sitenizden ulaşabileceğiniz bir ön muhasebe ve ERP programıdır. Mikro firmalardan makro firmalara kadar pek çok firmanın işine göre ebatlanabilen www.herofis.com ile sadece ön muhasebe ve e-Fatura işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi, sipariş, stok takibi, üretim ve tedarik süreçlerinizi de yönetebilirsiniz. www.herofis.com size müşterilerinizin b2b.herofis.com aracılığı ile sipariş vermesini ve cari hesaplarına ait bakiyelerini kredi kartı ile ödemesini sağlar. Hem telefon trafiğinizi azaltır, hem de kağıttan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tüm e-Ticaret operasyonlarınızı tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlar ve verimliliği maksimum seviyeye çıkarır. www.herofis.com ile tanışın. Yeni teknolojiler hayatınızı değiştirecek, size +1 kazandıracak.

WinWorldPencere Sektör Dergisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sektörümüzü tek bir noktada birleştirip, hem güncel haberleri hem de anlık etkileşimi sağlamayı amaçlayan www.winworld.net dergisi, ücretsiz bir platform olup, pencere ve kapı üreticilerinin buluşma noktasıdır. www.winworld.net dünyanın pek çok ülkesinden de anlık ziyaretçiler alarak sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Reklamlarınız doğru adrese www.winworld.net ile kolayca ulaşır. Bir çok fuarda tanıtımı yapılan dergimizin ziyaretçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • PENCAD
  • HEROFİS
  • CAMCAD
  • WİNWORLD