Firma Adı İletişim Konum
ADOPEN PLASTİK VE İNŞAAT SAN. A.Ş.
OSB 2. KISIM 21 CAD. NO: 7 / DÖŞEMEALTI / ANTALYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 242 236 2000
Web: https://www.ado.com.tr/
Salon: 8
Stant: 814
Ürün Grupları
  • PVC Profil ve Profil isleme Firmalari
  • Aluminyum Profil ve Profil isleme Firmalari
  • Giydirme Cephe Sistemleri Aluminyum PVC Cam vb
  • Cephe Kaplamalari
  • Cephe sistemleri

Dünya pazarlarında en kaliteli ürünleri sunmak için çıktığımız yolculukta, ADO GRUP olarak misyonumuz, müşterilerimize, iş alanımızda en kaliteli ürünleri nitelikli bir hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Bu doğrultuda, ADO Şirketler Grubu; PVC pencere ve kapı sistemleri, PVC profil, ahşap kompozit ve mdf kapı, kompozit panel ve kalıp ürünleri, kompozit destek profili (CRP), alüminyum yapı malzemeleri, pencere aksesuar sistemleri, kapı aksesuar sistemleri, PVC sondaj boruları, inşaat iskelesi ve kalıp sistemleri dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji ve yenilikçi çözümler ile üretilen ürünleri ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar. ADO GRUP, kurumsal kimliği altında, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında, faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda lider, güvenilir, aranan, tercih edilen dört dörtlük bir dünya şirketi olmayı ve bu hedef doğrultusunda çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımız ile birlikte ilerlemeyi amaç edinmiştir. Tüm ADO GRUP çalışanları, grubun faaliyet gösterdiği alanlarda, yurt içinde ve yurt dışında, başarılı projelere imza atarak, grubun sektörde ayrıcalıklı konumda olabilmesi için heyecanla çalışmayı ilke edinmiştir. Sürdürülebilir, istikrarlı ve entegrasyonu esas alan bir büyüme yaratmak için çalışan ADO Şirketler Grubu, grubun piyasalarda rekabet gücünü arttırması için maliyet bilinci ile hareket ederken, iş yaptığı tüm coğrafyalarda da çalışanlarımızın, toplumun, tüketicilerimizin memnuniyetini esas alarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinden ödün vermeden faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

PVC PROFILADOPEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ADOPEN, 630 Bin m² entegre alanda Türkiye nin en büyük fabrikalarından birine sahiptir. ADOPEN aynı zamanda üretim kapasitesi ile Türkiye nin en büyük ahşap kompozit ve mdf kapı üreticisidir. Antalya da bulunan ADOPEN üretim tesislerinde, çeşitli markalar altında PVC pencere ve kapı sistemleri, PVC profil, ahşap kompozit ve mdf kapı sistemleri, uPVC pencere ve kapı sistemleri, kompozit panel ve kalıp ürünleri, kompozit destek profili (CRP), panjur ve kepenk sistemleri, alüminyum yapı malzemeleri ve PVC sondaj boruları üretimi yapılmaktadır.

KOMPOZİT KAPIADOKAPI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ADOKAPI, kapıyı mobilya olarak yeniden yorumlarken dünyaya bir yenilik sunmayı, doğa ile teknolojiyi iç mekân kapılarında buluşturmayı hedeflemektedir. ADOKAPI ahşap kompozit ve mdf kapı, ahşabın doğallığı ile kompozit PVC nin dayanıklılığını, montaj ve kullanım kolaylığı ile bir araya getirmektedir. Modern tesislerde seri olarak üretilen ve uluslararası tüketicilere ulaştırılan ADOKAPI ve SAKELLI markalı ahşap kompozit ve mdf kapı ile kalite standartları, tüketicilerin evlerine en hesaplı şekilde sunulmaktadır.

ALUMINYUM PROFILADO ALÜMİNYUM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ADO GRUP; vizyonu ve misyonuna paralel olarak entegrasyonu önemli bir stratejik öncelik olarak görmektedir. Bu kapsamda, ADO GRUP, Antalya da kurulu toplam 630 Bin m² lik entegre alanda ADO ALÜMİNYUM markası ile alüminyum yapı malzemeleri üretim kararı almıştır. Üretim faaliyetleri 2014 yılında başlamış olup; alüminyum pencere sistemleri, alüminyum profil, alüminyum mimari yapı malzemeleri ve alüminyum endüstriyel yapı malzemelerini kapsamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.