Firma Adı İletişim Konum
AKKİM YAPI KİM.SAN.TİC.AŞ.
Yeşilbayır Mah. Şimsir Sok. No: 22 Hadımköy/ / Arnavutköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 771 1371
Web: https://www.akkim.net
Salon: 9
Stant: 903 C
Ürün Grupları
  • Pencere izolasyon Malzemeleri ve Kimyasallari -PUR Kopukler Pet izolasyon Hortumlari
  • Akrilik Silikon ve Poliuretan Mastik
  • Isi Su Ses Yangin Yalitimi
  • Yapi Kimyasallari Yapistiricilar Baglayicilar

Sektörünün önde gelen markalarından biri olan Akfix, 100 ün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Poliüretan montaj köpükleri, Derz dolgu silikon ve mastikleri, Yapıştırıcı ve Tutkallar, Su ve Isı yalıtım sistemleri, Teknik aerosol ürünler başta olmak üzere geniş bir ürün gamı ile Yapı-İnşaat, Mobilya, Otomotiv bakım onarım, Endüstriyel bakım onarım ve Tekne- Yat bakım onarım endüstrilerine üretim yapmaktadır. Üretim yaptığı tüm kategorilerde geniş bir bilgi birikimine ve uluslararası uzmanlığa sahip olan Akfix tam bir Çözüm Ustası dır. Profesyonel yapı ve konstrüksiyon uygulamacıları ile DIY kullanıcılarının iş süreçlerini kolaylaştırıcı Kalıcı Çözümler Üretiyor Tüm Akfix ürünleri, uluslararası kuruluşlar tarafından sürekli olarak denetlenen, son teknoloji ile donatılmış, yüksek üretim kapasitesine ve ISO 9001 kalite sistem belgesine sahip tesislerde üretilmektedir.

100E GENEL AMAÇLI SİLİKON100E GENEL AMAÇLI SİLİKON
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 100E, genel amaçlı ve tek komponentli geniş kullanım alanına sahip sızdırmazlık ve derz dolgu malzemesidir.

806 KAPI VE PENCERE PU KÖPÜĞÜ806 KAPI VE PENCERE PU KÖPÜĞÜ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 806, özellikle kapı ve pencere kasalarının montajı için geliştirilmiş düşük genleşme özelliğine sahip poliüretan köpüktür.

840 YANGINA DAYANIKLI B2 PU KÖPÜK840 YANGINA DAYANIKLI B2 PU KÖPÜK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 840, kendinden sönebilen, yangına karşı dayanıklı, doldurma ve izolasyon için kullanılan bir aerosol poliüretan köpüktür.

P636 YANGINA DAYANIKLI PU MASTİKP636 YANGINA DAYANIKLI PU MASTİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix P636 atmosferik neme maruz kaldığında kürleşen ve doğrudan aleve belirli bir süreye kadar dayanabilen tek komponentli, orta modüllü bir poliüretan dolgu macunudur.

A40 KOROZYON ÖNLEYİCİ, YAĞLAYICI VE ÇOK AMAÇLI KORUYUCUA40 KOROZYON ÖNLEYİCİ, YAĞLAYICI VE ÇOK AMAÇLI KORUYUCU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özel formülü sayesinde temizleme, yağlama, paslanmış yüzeyleri ayırma ve nemi uzaklaştırma gibi birçok özelliği bünyesinde bulundurur. Günlük işlerde evde ve sanayide kullanılabilir.

PA360 PU AHŞAP TUTKALIPA360 PU AHŞAP TUTKALI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix PA360, tek komponentli poliüretan bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın içindeki nem yardımıyla kürleşir.

820P B1 YANGINA KARŞI DAYANIKLI POLİÜRETAN KÖPÜK820P B1 YANGINA KARŞI DAYANIKLI POLİÜRETAN KÖPÜK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 820P, nem ile kürleşen, tek komponentli, kullanıma hazır ve içerdiği gazlar tamamiyle ozon tabakası ile dost poliüretan köpüktür. Yüksek kaliteli PU köpük yangın dayanımı istenen yalıtım uygulamaları için önerilir. PU köpük aerosol teneke, tabanca yardımıyla kullanımı için tasarlanmıştır.

705 HIZLI YAPIŞTIRICI (Mdf Kit)705 HIZLI YAPIŞTIRICI (Mdf Kit)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Günlük yaşamda çok geniş bir kullanım alanına sahip olan Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı (Mdf Kit) bir adet siyanoakrilat ve bir adet aktivatörden oluşan bir settir.

AKFİX 610 POLİÜRETAN MONTAJ YAPIŞTIRICI (SIVI ÇİVİ)AKFİX 610 POLİÜRETAN MONTAJ YAPIŞTIRICI (SIVI ÇİVİ)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 610 Poliüretan Montaj Yapıştırıcı (Sıvı Çivi), hızlı ve kalıcı yapıştırma işleriniz için idealdir. Güçlü yapışma ve hızlı kuruma özelliği sayesinde daha kısa pres süresi sağlar. Dolap toplama işlemleri ve yaygın tüm yapı malzemelerini birbirine yapıştırmak için en iyi çözümdür.

820 B1 YANGINA KARŞI DAYANIKLI POLİÜRETAN KÖPÜK820 B1 YANGINA KARŞI DAYANIKLI POLİÜRETAN KÖPÜK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 820, nem ile kürleşen, tek komponentli, kullanıma hazır ve içerdiği gazlar tamamiyle ozon tabakası ile dost poliüretan köpüktür. Yüksek kaliteli PU köpük yangın dayanımı istenen yalıtım uygulamaları için önerilir. PU köpük aerosol teneke, pipet yardımıyla kullanımı için tasarlanmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKFİX