Firma Adı İletişim Konum
AKOS DIŞ TİCARET LTD ŞTİ
Fevzi Çakmak Mah. İmsan Sanayi Sitesi, A Blok 10756. Sok. No: 1/C / KARATAY / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 332 400 0024
Web: www.akossystem.com
Salon: 14
Stant: 1427B
Ürün Grupları
  • Aluminyum Korkuluk Kupeste Urun ve Aksesuarlari

AKOS Dış Ticaret Ltd. Şti. 2006 yılından bu yana dünya pazarında AKOS markası ile hızla büyüyen en büyük Alüminyum sistem üreticilerinden biridir. AKOS akıllı alüminyum korkuluk sistemleri beş kıtada ve onlarca ülkede kabul görmüş ve uluslararası sertifikalarla akredite edilmiştir. Tamamen dış pazarlara odaklanan AKOS markası, inovasyon ve nitelikli insan kaynağı ile geleceği en üst seviyeye taşıyor. ISO 9000-2015 sertifikası belgelenmiştir. Serileri ile her farklı pazar ve kültür için detaylı mimari çözümler üretmektedir. AKOS ürünleri, inovasyon merkezinin geliştirdiği ürünlerle sanatsal ve modern tasarımların vazgeçilmezi olup, her türlü uygulamayı kolaylıkla çözmektedir. Önceliğimiz çevre bilinci ve can güvenliğidir. Bu konudaki sistemlere uluslararası kuruluşlardan tam not verilmiştir. AKOS, farklı ülkelerdeki bayilikleri aracılığıyla istenilen ürünün hızlı bir şekilde elde edilmesini sağlayan temsilcilikler oluşturmuştur. AKOS, ilerleyen yıllarda beş kıtadaki müşterileriyle daha yakın temas halinde olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizle uzun yıllar birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ray profili sayesinde; yüksek derecede atalet ve güçlü bir bağlantı yapılabilir. Yüksek yapısal mukavemet, profil tasarımı maksimum güvenlik sağlar. Cam sıkıştırma aparatı düzlemsel ve alüminyum olduğu için profili, uzun yıllar kullanımda deforme olmaz ve yüksek atalet sağlar. sisteme. Oval ve açılı kapak seçenekleri sayesinde en iyi seçimdir. mimari estetik isteyenler. Ürünlerin sıralı dizilişinde sorunu ortadan kaldırır. eğiklikten.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mevcut sistemlerden farklı olarak, dış kapak camlar monte edilmeden önce içeriden takılabilir ve ekstra bir işlem gerektirmez. Yüksek yapısal mukavemet, profil tasarımı maksimum güvenlik sağlar. 8+8 mm lamine camdan 10+10 mm lamine cama kadar cam montajına olanak sağlar. Düz yüzeyli alüminyum cam sıkıştırma aparatı sayesinde uzun yıllar kullanımda deforme olmaz ve sisteme yüksek atalet sağlar. Sahip olduğu tasarım ile yerden tasarruf sağlar

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yepyeni Alusmart A11 cam tutucu sistemi, dengesiz ve sorunlu tüm yüzeylerde sistemi monte etmemizi sağlar. İçerisindeki benzersiz plastik yapısı ile camı her iki tarafta yaklaşık 3° hizalamamızı sağlar. Her bir cam taban setinin içerisinde cam hizalama aparatı bulunmaktadır. Ayrıca 500-112 de 2 ayrı cam hizalama aparatı vardır ve 2 camın birleştiği noktaya 500-112 koyarsak her iki bardağı da hizalayabiliriz. A11, 8+8mm lamine camlı olup özel konutlar, işyerleri, oteller, genel alanlar, stadyumlar vb. için uygundur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.