Firma Adı İletişim Konum
ARMA TENTE PERGOLA VE CAM SİSTEMLERİ İNŞ.SAN.TİC. LTD. ŞTİ.
Marmara San. Sit. P Blok 5 / 1 Küçükçekmece / İkitelli OSB Mah. 34307 / Küçükçekmece / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 539 741 8867
Web: https://www.armatente.com/
Salon: 9
Stant: 904
Ürün Grupları
  • Cam Balkon ve Kis Bahcesi Sistemleri
  • Tenteler
  • Pergolalar ve Gazebolar
  • Cadirlar ve Semsiyeler
  • Golgelendirme Sistemleri

Firmamız 2008 yılında Tente ve Cam Sistemleri yapmak üzere kurulmuş olup çok sayıda proje yapımında tecrübesini kanıtlamıştır. Arma Tente, sanayi, eğitim, konut, otel, kafe restoranların Gölge ve Cam Sistemleri için hizmet vermeyi sürdürmektedir.

PERGOLAPERGOLA MODELLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pergola kelimesi Latince de saçak anlamına gelen pergule kelimesinden türemiştir. İtalyanca gölgelik anlamında kullanılan pergola açıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tente işlemidir. Klasik pergola sistemleri en yaygın örneklerinden biridir. Düz bir yere montajlanarak taşıyıcı ayaklar ile desteklenmektedir. Genel olarak restoran, kafe ve geniş açıklıkların örtüldüğü alanlarda kullanılır. Oluk profilleri sayesinde suyu tahliye etmektedir. Bunun yanı sıra aydınlık bir ortam sunar. En yaygın kullanım alanları oteller, kafeler, restoranlar, özel işletmeler, konut yapıları olarak karşımıza çıkar.

CAM TAVAN SİSTEMLERİCAM TAVAN SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Cam Tavan Sistemlerinin çoğunluk kış bahçesi olarak kullanılmak istenen alanlarda karşımıza çıktığını görürüz. Işığı daha fazla içeri almasının yanında mekanın gökyüzü ile buluşmasını sağlayarak kazandırdığı estetik görünüm ile vazgeçilmez bir klasiktir. Açılır Cam Çatı Sistemlerimiz yaşam ve kullanım alanınızı genişleterek dört mevsim konfor sağlamaktadır.

ZİP PERDEZİP PERDE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Zip Perde diğer adıyla fermuarlı perde sistemidir. Pergola sistemlerinde kapalı alanlar elde edilmesi için kullanılır, Giyotin cam veya katlanır cam gibi mekanizmalara alternatif olarak kullanılır. Perdenin asıl amacı gölgelendirme işlevi olsa da zip perde çok fonksiyonel bir üründür. Kötü hava şartlarına karşı ısı tutucu, sinek ve haşerelere ise sineklik olarak etkili çözümler sunar, Su geçirmez şeffaf, mat ve her renkte kumaş opsiyonları mevcuttur.

MOTOR MODELLERİMOTOR MODELLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SOMFY MOTOR, BECKER MOTOR, OLUK, RAY, RAY KAFASI, KALIN KORNİŞ, ASA MOTOR, KUMANDA SİSTEMİ, SU TAHLİYESİ, AYAK, KAYIŞ SİSTEMİ, İNCE KORNİŞ,

BIOCLIMATIC SİSTEMBIOCLIMATIC SİSTEM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yazın evin bahçesinde rahat bir şekilde eğlenebilirsiniz, koşabilirsiniz, yürüyüş yapabilirsiniz, toprakla iç içe olabilirsiniz. Kış geldiği zaman zorlu hava şartlarından etkilenmemesi için geliştiren kış bahçesi modelleri, müşterilerin yazın olduğu gibi kışın da temiz bir ortamda ve açık havada vakit geçirmelerini sağlar.

ROLLING ROOF SİSTEMROLLING ROOF SİSTEM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rolling Roof pergola sistemleri klasik pergoladan farklı olarak tavanı alüminyum panellerden oluşmaktadır, Ağır hava şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlü olması bakımından mukavemeti yüksek bir ürünümüzdür. Alüminyum paneller kendi eksenleri içerisinde hareket ederek bir araya toplanır ve sistem açık hale gelir. Hava şartlarının sert hissedildiği yüksek kattaki mekanlarda ve insan yoğunluğunun çok olduğu kamusal alanlarda sıkça kullanılır.

CAM SİSTEMLERİCAM SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır, Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edebilen bir camlama sistemi gibi çalışır ve ses yalıtımını da sağlamaktadır Sürgülü Cam sistemleri, ev, iş yerleri ve diğer mekanlarda estetik görünümü ve işlevselliği ile sıkça tercih edilen cam sistemlerindendir. Sürgülü cam, olumsuz hava şartlarında kapalı konumdayken ısı ve ses yalıtımı sağlarken, açık konumda sürgü sistemi sayesinde daha fazla kullanım alanı bırakarak iç ve dış mekanları buluşturur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ARMA TENTE
  • DİZAYN TENTE
  • GÖLGESAN
  • STORMPROJE
  • ELMAS TENTE