Firma Adı İletişim Konum
ASAŞ ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Rüzgarlı Bahçe Mah. Kumlu Sok. No: 2 Asaş İş Merkezi 34810 Kavacık / Beykoz / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 680 0780
Web: https://www.asastr.com/
Salon: 2
Stant: 221
Ürün Grupları
  • PVC Profil ve Profil isleme Firmalari
  • Aluminyum Profil ve Profil isleme Firmalari
  • Panjur Panelleri Panjur Motorlari Panjur Raylari
  • Cephe Kaplamalari
  • Aluminyum Profil Boru Cubuk Kompozit Levha ve Kulce

1990 yılında Gebze de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400 den fazla çalışanı ve 90 dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2020 yılında Türkiye de İSO 500 de ilk 100 de 63. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır. ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m² si kapalı, toplam 923.000 m² lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Entegre tesislerinde; Alüminyum Billet 90.000 ton/yıl, Alüminyum Profil 75.000 ton/yıl, Eloksallı Profil 40.000 ton/yıl, Toz Boyalı Profil 24.000 ton/yıl, Alüminyum Yassı Mamuller Döküm 150.000 ton/yıl, Hadde 140.000 ton/yıl, Folyo 60.000 ton/yıl, Boyalı Levha 45.000 ton/yıl, Alüminyum Kompozit Panel 7.500.000 m²/yıl, PVC Profil üretimi 35.000 ton/yıl, Lamel Panjur 30.000.000 metretül/yıl üretimleri yapılmaktadır. ASAŞ; inşaat, otomotiv, raylı sistemler, ticari araçlar, enerji, ambalaj, tüketim ürünleri, denizcilik gibi birçok farklı sektöre hizmet vermektedir. Müşterilerinin kendi projelerinde ihtiyaçları olan mamul, yarı mamul üretimlerini gerçekleştirdiği gibi; üretim alanındaki bilgi birikimini, tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla zenginleştirerek kendi markasıyla ürettiği ürünleri de pazara sunmaktadır. Alüminyum mimari sistemler (kapı, pencere ve giydirme cephe sistemleri), alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum tasarım ürünleri (alüminyum bayrak ve aydınlatma direkleri, alüminyum mobilyalar), panjur sistemleri, garaj kapıları ve motor kontrol sistemleri kendi markasıyla satışını gerçekleştirdiği ürün gruplarıdır. Sadece bilimin değil sanatın da toplumların gelişmesine çok büyük katkısı olduğunun bilinciyle ASAŞ; sanata verdiği desteği 2015 yılında kurduğu ASAŞSANAT çatısı altında daha da geliştirerek yürütme kararını aldı. ASAŞSANAT; sanat ve tasarım öğrencileri ile akademisyen ve profesyonelleri buluşturan; öğrenim+ paylaşım + tasarım + üretim platformu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Akyazı/Sakarya Bölgesinde inşa edilecek Sanat Atölyesinde ASAŞ, çalışanlarının eşleri ve çocukları için de kurslar ve seminerler organize ederek, sanatın toplumlarda yarattığı değişimi, farklı bakış açıları kazanma yetisini kendi bünyesinde de canlandırmayı hedeflemektedir. Ayrıca ASAŞ ın sosyal sorumluluk çalışmaları doğrultusunda engelli dostlarımız için de sanat eserleri yaratabilecekleri projelerin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

İnova Sürme Sistemiİnova Sürme Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Inova yeni nesil yalıtımlı sürme sistemi, mekanlarda yüksek yalıtım ve sızdırmazlık performansı sağlamanın yanı sıra yeni tasarımı sayesinde daha geniş yaşam alanı sağlar. Yeni tasarım ile geniş ve modern yaşam alanlarını tam güvenlikle birleştirerek huzur içerisinde yaşayacağınız geniş mekanlar oluşturur. Büyük cam yüzeyleri sayesinde geniş ve kesintisiz manzara sunar. Veranda ile bahçenizi, salon ile terasınızı birleştirmek suretiyle ortak yaşam alanı haline getirerek konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Güçlendirilmiş statik takviye profilleri sayesinde büyük ve yüksek yapılarda güvenle kullanılabilir. Bu sisteme özel tasarlanmış ithal aksesuar donanımı ile mükemmel baskı ve kilitleme noktalarına sahiptir. Yenilikçi aksesuar mekanizma seçenekleri arasında sunulan; içeriden ve dışarıdan kol uygulamalarındaki barelli kilitlemeler sayesinde, kapıyı içerden ve dışarıdan kilitlemek suretiyle bina ana giriş kapısı olarak kullanım imkanı sağlar. İç ve dış tarafta bulunan özel tasarımlı contalar sayesinde yüksek ısı ve ses (Akustik) yalıtımı sağlar. Kanat lamba ölçülerine göre 1500 X 2500mm maksimum boyutlarlar ile birlikte kanat profilini çevreleyen kilitleme ve baskı sayesinde maksimum güvenlik ve performans sağlar. Kanat profili için özel tasarlanmış alüminyum profile vidalanan ispanyolet, bu sisteme özel tam güvenlikli karşılık ve karşılıklara atılan vidaların tamamının özel tasarım kutu destek sacını vidalaması sayesinde mükemmel baskı ve üstün güvenlik sağlamaktadır. Arka kilitleme tarafı için özel tasarlanmış pimli mantar başlı çektirme parçası ve güvenlikli karşılıklara atılan vidaların destek sacını bulması sayesinde güçlü baskı ve tam güvenlik sağlamaktadır. Kanat üst tarafında bulunan kılavuz merkezleme parçaları ile özel tasarlanmış alüminyum üst ray kılavuz profillerine atılan vidaların tamamının destek sacını bulması sayesinde dış contaya tam baskı sağlamaktadır. Kanat alt tarafında bulunan ray kılavuz tekerleri ile bu tekerlerin üzerinde hareket eden özel tasarlanmış alüminyum profil sayesinde üst rayda olduğu gibi alt rayda da aynı şekilde dış kapama ve iç kanat contalarında baskı sağlayarak maksimum performans elde edilmektedir.

İnova Orta Contalıİnova Orta Contalı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

76mm genişlik, 7 odacıklı profil tasarımı, 3 contalı sistem ve 50mm genişliğinde yüksek yalıtımlı özel camların kullanılmasına imkan sağlaması sayesinde maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Isı ve ses yalıtımının yanı sıra uzun ömürlü PVC profil sistemleri çevre ve ekonomi açısından önemli fayda sağlamaktadır. Kendinden contalı bu profil sisteminde TPE conta kullanımı ile köşelerde kaynaklanabilirlik ve bu sayede yüksek sızdırmazlık özelliği sağlanmaktadır. Kasa, kanat birleşiminde kullanılan standart contaların yanı sıra orta conta kullanımı ile maksimum yalıtım avantajı sağlamaktadır. Kendinden contalı profil sayesinde hızlı üretim avantajı sağlamaktadır. Isı yalıtımlı alüminyum eşik profile uygulayarak daha düşük yükseklikte alt eşik uygulamasına imkan sağlamaktadır.

Panjur Sistemi - PVC MONOBLOK KUTU SİSTEMİPVC MONOBLOK KUTU SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeni PVC Monoblok Kutu sistemimiz birçok farklı beklentiyi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Titizlikle belirlenen optimum kutu ölçüleri ile maksimum sarım değerleri sağlanmış, yan kapak içine ve kutu birleşimlerine yerleştirilen opsiyonel contalar ile hava sızdırmazlığı arttırılmıştır. Kasa-kutu montajları Universal Alüminyum profiller ile gerçekleştirilebildiği gibi farklı kasa tiplerine uygun özel çözümler de sağlanmaktadır. İstenildiğinde duvar içine gizlenerek alttan müdahaleye imkân vermektedir. PVC ve Alüminyum sistemler birbirleri ile uyumludur. Kutuları oluşturan profillerden bazıları PVC veya Alüminyum olarak seçilebilir.

Panjur Sistemi - ALÜMİNYUM MONOBLOK KUTU SİSTEMİALÜMİNYUM MONOBLOK KUTU SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

195x230 Optimum ölçülerinde tasarlanan Monoblok kutu sistemi başka bir kutu yüksekliğine gerek duymadan 300 cm yüksekliğinde 39mm ve 235 cm yüksekliğinde 55 mm lameller ile kullanılabilme kapasitesine sahiptir. Sistem PVC monoblok sistemi ile uyumludur. Kutuyu oluşturan bazı profiller isteğe bağlı olarak Alüminyum veya PVC olarak kullanılabilirler. Kutu birleşimlerinde rüzgar geçişini engelleyerek izolasyon sağlayan özel contalar tasarlanmıştır. Profiller arasında kullanılan ısı bariyerleri ile profillerin birbirine teması kesilerek iç mekân ile dış mekan arasında ısı yalıtımı sağlar.

Panjur Sistemi - ZEBRA PANJUR SİSTEMİZEBRA PANJUR SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünya da ve Türkiye de ilk ve tek olan Zebra Panjur Sistemi, panjur lamellerinin ray içerisinde yukarı/aşağı doğru hareket ederken birbirleri üzerinde kumaş misali katlanarak panjur kutusu içinde boru üzerine sarılarak çalışan bir panjur sistemidir. Sesi engelleyen özel contalar ile donatılmış Alüminyum ekstrüzyon profillerden oluşan panjur lamelleri aynı zamanda kullanılan kıl fitiller sayesinde izolasyon da sağlar. Panjur perdesi, kullanıcının istediği seviyede ve kademede açık-kapalı olarak ayarlanabilir, aynı zamanda tamamen açık ya da tamamen kapalı pozisyona getirilebilir.

REFD77 Katlanır Kapı SistemiKatlanır Kapı Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

REFD77 Katlanır Kapı Sistemi yapıların tasarım, performans, esneklik ve güvenlik ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak için ASAŞ tarafından geliştirildi.

REWW141 Window Wall Cephe SistemiWindow Wall Cephe Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

REWW141 Window Wall Cephe Sistemi geliştirilmiş imalat metotları ile iskelesiz olarak içeriden kolay montaj ve ekonomik kurulum avantajı sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ASAŞPEN
  • ASAŞ ALÜMİNYUM MİMARİ SİSTEMLER
  • ASAŞ ALUMİNYUM KOMPOZİT PANEL
  • ASAŞ PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİ